Logo 100ten

Język Polski English Deutsch

Nasza Lokalizacja

100Ten Hostel położony jest w gdańskiej dzielnicy Oliwa, 
w sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego i Uniwersytetu Gdańskiego.
Wyświetl większą mapę
    Hostel oferuje niedrogie noclegi. Poza sypialniami, Goście mają do dyspozycji przestronny salon z sofami i telewizorem oraz w pełni wyposażoną kuchnię, dzięki czemu mogą poczuć się tu jak w domu. Z bezpłatnego bezprzewodowego Internetu można korzystać w całym budynku. Hostel posiada również ogród ze stołami piknikowymi i grillem oraz parking.
    Na parterze budynku znajduje się sklep spożywczo – monopolowy czynny do późnych godzin nocnych nawet w święta. 
    Miła, rodzinna atmosfera oraz atrakcyjny i nowoczesny wygląd tego miejsca sprawiają, iż 100Ten Hostel cieszy się bardzo dużym uznaniem ze strony odwiedzających go Gości. 

Doskonała lokalizacja Hostelu 100ten w Gdańsku


   Kolejnym atutem tego miejsca jest jego położenie (dokładnie w połowie drogi pomiędzy Gdańskiem, a Sopotem). Najbliższy przystanek autobusowy oddalony jest od hostelu o 200 metrów, a przystanek tramwajowy – o 400 metrów. Najbliższa stacja kolejowa to Przymorze Uniwersytet. Do centrum Gdańska lub Sopotu można dojechać w ok. 13 minut, a pociągiem do Gdyni w 22minuty. 
    Grupom liczących powyżej 15 osób Hostel oferuje pomoc w organizacji atrakcyjnych wycieczek takich jak: zwiedzanie Gdańska, Malborka, Kaszub itp., a zimą również kuligów z pieczeniem kiełbasek przy ognisku
.

GOOGLE MAPS