Logo 100ten

Język Polski English Deutsch

REGULAMIN

 1. 100TEN HOSTEL wynajmuje łóżka (miejsca noclegowe), dlatego Goście muszą liczyć się z możliwością dzielenia pokoju z innymi, nieznanymi im osobami. Łóżka w pokojach przeznaczone są wyłącznie dla jednej osoby.
 2. Łóżka wynajmowane są na doby hostelowe. Doba trwa od godziny 14.00 do godziny 11.00 dnia następnego. Prosimy o wymeldowanie się oraz zwrot kluczy (do pokoju oraz szafki) w Recepcji. Nie wymeldowanie się do godziny 12.00 skutkuje naliczeniem opłaty za kolejną dobę lecz nie stanowi gwarancji przedłużenia pobytu. W przypadku wyjazdu w godzinach popołudniowych istnieje możliwość pozostawienia bagażu w przechowalni bagażu na parterze.
 3. W przypadku, gdy łóżko w pokoju nie zostanie zwolnione do godziny 12.00, a jest zarezerwowane na kolejną dobę przez inną osobę, obsługa hostelu jest wówczas uprawniona do wejścia do pokoju bez obecności Gościa, spakowania jego rzeczy i przeniesienia ich do przechowalni bagażu.
 4. Miejsca noclegowe wynajmuje się po przedłożeniu dowodu osobistego lub paszportu oraz po uregulowaniu zapłaty.
 5. W cenę noclegu wliczone jest  kawa/ herbata oraz TV i dostęp do Internetu. Na gości czekają łóżka już nakryte.
 6. Potrzebę otrzymania faktury należy zgłaszać w momencie przyjazdu do hotelu, najpóźniej w 7 dniu od dnia zapłaty.
 7. W godzinach 22:00 - 6:30 obowiązuje cisza nocna (dotyczy również ogrodu). Goście, którzy przychodzą późno lub bardzo wcześnie wychodzą, nie powinni zakłócać spokoju pozostałym osobom, oraz mieszkańcom sąsiednich budynków.
 8. Na terenie hostelu mogą przebywać osoby nie zameldowane w hostelu, pod warunkiem przedstawienia tych osób w Recepcji, osoby nie zameldowane muszą opuścić teren hostelu do godziny 22.
 9. O chęci przedłużenia pobytu należy powiadomić, co najmniej do godziny 10tej w dniu wymeldowania się, pobyt może zostać przedłużony pod warunkiem, że w hostelu znajdują się wolne miejsca noclegowe.
 10. Gość hostelowy ponosi materialną odpowiedzialność za uszkodzenie lub zniszczenie mienia hostelowego. Jakiekolwiek usterki w pokojach prosimy zgłaszać w Recepcji w dniu przyjazdu. Brak zgłoszenia oznacza brak zastanych usterek.
 11. Hostel może odmówić zakwaterowania lub też wykwaterować w trakcie trwającego pobytu, Gościa, którego zachowanie naruszyło regulamin Hostelu. Należność za pobyt nie podlega wówczas zwrotowi.
 12. W przypadku skrócenia rozpoczętego już w hostelu pobytu wskutek własnej decyzji Gość nie ma podstawy domagania się zwrotu pozostałej kwoty.
 13. Hostel sprzątamy raz dziennie w godzinach przedpołudniowych a nie na bieżąco. Hostel oddaje do dyspozycji wszystkich Gości łazienki, kuchnię, salon oraz ogródek. Prosimy o zachowanie tych miejsc w porządku i czystości.
 14. Goście hostelu są zobowiązani do zapoznania się z instrukcją przeciwpożarową oraz do jej przestrzegania. Zabronione jest używanie w pokojach grzałek, żelazek i innych podobnych urządzeń nie stanowiących wyposażenia pokoju.
 15. Na terenie Hostelu obowiązuje całkowity zakaz palenia. Kara za nieprzestrzeganie zakazu wynosi 100 PLN.
 16. Nie odpowiadamy za awarie i ich skutki niezależne od nas (force majeure).
 17. Hostel nie ponosi odpowiedzialności za przedmioty, pieniądze i kosztowności pozostawione w pokoju lub szafce osobistej. Wszelkie wartościowe przedmioty można zdeponować w biurze hostelu na czas pobytu.
 18. Hostel nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenie lub utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa.
 19. Przedmioty pozostawione przez Gościa mogą na jego prośbę zostać odesłane na wskazany adres i na koszt Gościa. W innym przypadku hostel przechowa te przedmioty przez 21 dni. Po upływie tego okresu zostaną one wyrzucone.
 20. Wprowadzanie do budynku zwierząt jest możliwe za zgodą obsługi.
 21. W przypadku zgubienia kluczy pobierana jest opłata w wysokości 100PLN.
 22. Zniżki dla Studentów przyznawane są po okazaniu legitymacji studenckiej. Zniżki nie dotyczą Świąt Bożego Narodzenia, Świąt Wielkanocnych, EURO 2012, wakacji (od 1 lipca do 30 września 2011), Sylwestra oraz Weekendu Majowego. 
 23. Kierownictwo 100TEN Hostelu dokłada wszelkich starań by usługi noclegowe były na wysokim poziomie. Korzystają Państwo z usług Hostelu, który w założeniu odbiega od standardu obiektów hotelarskich. W przypadku zastrzeżeń dotyczących jakości usług prosimy o jak najszybsze ich zgłaszanie, co umożliwi nam niezwłoczną reakcję.

Życzymy Państwu przyjemnego pobytu w hostelu 100TEN i mile spędzonego czasu w Trójmieście. Zapraszamy ponownie!